Rękawiczki termoaktywne 600 FT

Nowy

Ciepłe rękawiczki termoaktywne do stosowania również jako wkłady do suchych rękawic.

Więcej szczegółów

90,00 zł

Dodaj do schowka

Więcej informacji

SKŁAD

10% elastan, 20% poliamid, 70% poliester

KOLOR

czarny

   

Wykonane z wysokiej jakości polaru o bardzo dobrych właściwościach termoizolacyjnych. Delikatna okrywa runowa od wewnętrznej strony rękawic zatrzymuje ciepłotę ciała, warstwa zewnętrzna odprowadza wilgoć na zewnątrz, zapewniając ciepłe i suche dłonie. Doskonała elastyczność materiału powoduje, że rękawiczki idealnie dopasują się do dłoni i nie ograniczą swobody ruchów. Estetyczne wykończenie i płaskie szwy zapewnią wygodę i komfort użytkowania.

Zewnętrzna, gładka strona materiału zapewnia łatwość nakładania i zdejmowania suchych rękawic.

Podwójny mankiet dodatkowo chroni nadgarstek przed zimnem.

Dzięki gęstej strukturze materiału rękawiczki zapewnią też doskonałą izolację przed wiatrem i chłodem na co dzień w zimne dni.

   

600 FT - materiał, z którego powstały rękawiczki, to wysokiej jakości dzianina polarowa charakteryzująca się bardzo dobrymi właściwościami termoizolacyjnymi. Dzięki gęstej strukturze stanowi doskonałą izolację przed wiatrem i zimnem oraz utrzymuje suchy i ciepły mikroklimat skóry. Ma właściwości hydrofobowe, tzn. nie zatrzymuje wilgoci w ilości większej niż 1% swojej wagi, dzięki czemu dzianina zawsze jest sucha i delikatna w dotyku. Mikroskopijne torebki powietrza w strukturze materiału wytwarzają termiczną izolację zatrzymując ciepłotę ciała. Pot wydzielany podczas wysiłku pochłaniany jest przez wewnętrzną warstwę dzianiny, natomiast warstwa zewnętrzna odprowadza zgromadzoną wilgoć do otoczenia, dzięki czemu skóra pozostaje sucha i naturalnie oddycha.

Przędza charakteryzuje się wyjątkową trwałością i odpornością na uszkodzenia, co zapewnia długą żywotność odzieży. Zewnętrzna warstwa niemechacąca się (antypilingowa). Dodatek włókna poliamidowego poprawia elastyczność dzianiny i zmniejsza przepuszczalność powietrza w kierunku ciała.

   

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Rękawiczki termoaktywne 600 FT

Rękawiczki termoaktywne 600 FT

Ciepłe rękawiczki termoaktywne do stosowania również jako wkłady do suchych rękawic.

Produkty powiązane

Inne produkty w tej kategorii:

}