Promocja!

Kieszenie balastowe 2x6 kg

XDEEP

10/01_12

Nowy

Kieszenie w wersji XL są doskonałym wyborem dla nurków o większej posturze lub nurkujących w zimnych wodach. Komplet kieszeni balastowych w wersji XL może pomieścić aż 12 kg balastu.


Więcej szczegółów

224,10 zł

-10%

249,00 zł

Dodaj do schowka

Więcej informacji

Cechy kieszeni balastowych XDEEP:

    

  • Odpowiednio duża pojemność

Duża pojemność kieszeni w wersji XL (2x6 kg) sprawia, że doskonale sprawdzają się w nurkowaniu w zimnych Polskich wodach, gdzie suchy skafander i gruby docieplacz lub gruba pianka wymagają dużej ilości balastu.

Jeśli w ciepłych wodach będziesz potrzebował mniej balastu, to system regulacji pojemności kieszeni rozwiąże problem.

  • Łatwiejsze i bezpieczniejsze przenoszenie

Kieszenie balastowe XDEEP mają dwuczęściową budowę a balast umieszczony jest w wewnętrznym zasobniku wyposażonym w solidny uchwyt.

Dzięki takiej konstrukcji przenoszenie i manipulacja balastem jest zdecydowanie łatwiejsza i bezpieczniejsza, gdyż ryzyko przypadkowego upuszczenia ciężkiego balastu jest zdecydowanie niższe.

Wychodząc na łódź możesz wyciągnąć całą zawartość kieszeni i podać obsłudze. Balast będzie bezpieczny a wejście na łódź zdecydowanie prostsze.

  • Pewnie zamocowany balast i łatwe zrzucanie

Utrata balastu podczas nurkowania może nieść za sobą poważne konsekwencje. Dlatego kieszenie XDEEP są wyposażone w bardzo trwałe i mocne klamry wykonane z poliacetalu, produkowane przez amerykańską firmę ITW NEXUS. Dzięki nim balast jest bezpiecznie zamocowany.

Odpowiednie wymiary klamry dają pewność, że nawet w grubych neoprenowych rękawicach łatwo zrzucisz balast, gdyby zaszła taka potrzeba.

   

  • Stabilne mocowanie

Kieszenie balastowe XDEEP mocowane są na pasie biodrowym uprzęży i przykręcone do płyty, dzięki czemu nic się nie przesuwa i balast pozostaje na swoim miejscu nawet gdy obracasz się na boki, w górę czy w dół.

  

  • Usztywnienie krawędzi kieszeni

Przednia część kieszeni została wzmocniona sztywną taśmą, przez co zdecydowanie łatwiej jest włożyć ciężki balast. Szybko docenisz to małe usprawnienie, zwłaszcza gdy będziesz musiał włożyć balast w grubych rękawicach lub ćwicząc podczas nurkowania

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Kieszenie balastowe 2x6 kg

Kieszenie balastowe 2x6 kg

Kieszenie w wersji XL są doskonałym wyborem dla nurków o większej posturze lub nurkujących w zimnych wodach. Komplet kieszeni balastowych w wersji XL może pomieścić aż 12 kg balastu.


Produkty powiązane

Inne produkty w tej kategorii:

}