Maska VENOM Frameless

Nowy

Maska VENOM Frameless Atomic Aquatics to ogromny technologiczny krok do przodu. To nowoczesna maska, która posiada zupełnie nowe i unikatowe cechy.

Więcej szczegółów

650,00 zł

Dodaj do schowka

Więcej informacji

Maska VENOM Frameless to niesamowicie wygodna maska charakteryzująca się niewielką pojemnością, hydrodynamicznym kształtem oraz wyjątkowym stylem Atomic „Wicked”. W jej konstrukcji zastosowano dwa tworzywa silikonowe z dwoma poziomami miękkości oraz rewolucyjne szkła Atomic UltraClear. Dzięki zastosowaniu silikonu „Gummi Bear UltraSoft” (10 shore) maska miękko i pewnie uszczelnia się na twarzy. Kołnierz maski wykonany z twardszego silikonu wciąż zachowuje miękkość, ale nie będzie się zapadał, odkształcał czy zaginał. Dzięki szkłom Schott Superwite™ UltraClear aż do 96% dostępnego światła może dotrzeć do oczu.

   

Dane techniczne:

  • Dwuwarstwowa silikonowa konstrukcja

Połączenie dwóch tworzyw silikonowych o różnym poziomie twardości pozwoliło na stworzenie kołnierza maski, który jest przymocowany bezpośrednio do szkła, eliminując tym samym konieczność stosowania ramki i zapewniając maksymalny obszar widzenia.

  • Uszczelnienie o nowej geometrii

Wykorzystanie nowej, specjalnej geometrii uszczelnienia pozwoliło na maksymalną optymalizację, aby móc w pełni wykorzystać zalety silikonu UltraSoft.

  • Uszczelnienie „Gummi Bear Ultra Soft”

Sprawia, że maska wygodnie i miękko się uszczelnia, dostosowując się do każdego rodzaju twarzy.

  • Twardszy silikon w kołnierzu maski

Wciąż zachowuje miękkość, ale nie będzie się zapadał, odkształcał czy zaginał pod ciśnieniem lub w trudnych warunkach. Pozwala utrzymać kołnierz centralnie na twarzy, zapewniając dzięki temu pewne uszczelnienie.

  • Soczewki UltraClear zapewniają jakość niespotykaną nigdy wcześniej w maskach nurkowych
UltraClear to nowoczesne, szklane soczewki wysokiej jakości, o wyjątkowej czystości i przepuszczalności światła. Tylko tak idealna czystość szkła i przepuszczalność światła gwarantuje brak dystorsji kolorów i wyjątkowy dostęp światła. Dzięki temu, nasze soczewki UltraClear znacznie poprawiają widoczność, szczególnie w ciemnych środowiskach wodnych.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Maska VENOM Frameless

Maska VENOM Frameless

Maska VENOM Frameless Atomic Aquatics to ogromny technologiczny krok do przodu. To nowoczesna maska, która posiada zupełnie nowe i unikatowe cechy.

Inne produkty w tej kategorii:

}